בדיקת IgG אי סבילות למזון prevention
איך זה עובד

לאחר הזמנת בדיקת אי הסבילות למזון, הערכה תגיע לביתכם באמצעות שליח תוך 2 ימי עסקים ותוצאות הבדיקה יישלחו במייל תוך 10 ימים מיום קבלת הבדיקה במעבדה.

תוצאות הבדיקה יוצגו בצורה פשוטה להבנה.

צוות המומחים ב WLAB ישמחו לענות על כל שאלה בהקשר לתוצאות בדיקתכם לאחר שנמסרו לכם

אופי התגמול % מעסקה אונליין
אופן התשלום תשלום חד פעמי
מחיר ייחודי ללקוחות מרקטפרו 834 ₪
כולל מע"מ

לקוחות ממליצים

מלווה בתחושה שהתרופות אוכלות אותה מבפנים, עינת ידעה שהיא לא יכולה להמשיך ככה. מודעה שנתקלה בה באינטרנט על בדיקת אי סבילות למזון סיקרנה אותה - היא התקשתה להאמין כי המאכלים שצרכה עומדים מאחורי כאבי הראש המוחצים, אך החליטה לנסות. ״מצאו לי רגישות לביצים, חלב פרה ושמרים. כשהוצאתי אותם מהתפריט המיגרנות התחילו להתרחק ממני - במינונים ובעוצמה. אחרי חודשיים הרגשתי שעברו לגמרי." לאחר מכן הגיעה לדיאטנית איתה מצאה תחליפים לכל מזון אליו נתגלתה רגישות.
עינת הפסיקה לקחת את התרופות הנוירולוגיות שהפכו לחלק בלתי נפרד מהשגרה. היא נהנית מימים נטולי מחושים ומהגיזרה החדשה והמפתיעה שגורמת לכולם סביבה להבין שמשהו טוב מאוד עובר עליה: ״באתי בשביל מיגרנה ויצאתי חטובה. בהתחלה דאגתי כי רזיתי בלי לעשות דיאטה, אז ביקשתי מהרופאה הפניה לבדיקות דם כדי לודא שהכל תקין. זה פשוט - האוכל מתעכל נכון יותר בגוף. אנשים לא יכלו לראות את כאבי הראש, אבל הם מבחינים בשינוי הפיזי
עינת כהן
כתבה על בדיקת אי סבילות למזון שהופיעה בדף הפייסבוק שלה הצליחה להפיח בה ניצוץ של תקווה. היא ביקשה לדבר עם אנשים נוספים שהתנסו עם הדגימה החדשנית וכשסיימה את החקירה, החליטה לנסות בעצמה. כעבור שבועיים, עם קבלת תוצאות המעבדה, נותרה שני המומה אל מול רשימת המזונות הארוכה אליהם נמצאה רגישות. שני החלה לעקוב בקפדנות אחרי ההוראות והרכיבה בנחישות. אחרי שלושה ימים של יצירתיות והתמדה - היא חשה שסוף סוף ניצחה במלחמה. ״הייתי בהיי, עדיין אין לי מילים לתאר את ההרגשה, לא חשבתי שהגוף יכול להשתנות כל כך מהר״. במקום לימון היא משתמשת בחומץ תפוחים לתיבול. בסבלנות ובזהירות היא התחילה להחזיר מעט מהמזונות המנודים לתפריט כשהיא בוחנת את תחושות הבטן ומנהלת יומן ״מאכלים ותסמינים״. היא ממליצה גם לסקפטים סביבה לעשות את הבדיקה, תוך הקשבה לגוף ומודעות לקשר הישיר בין המזון שאנו צורכים לתחושה הפיזית. ״עברתי שיעור חיים ויצאתי לדרך. הגוף מנסה לתקן, לרפא את עצמו, ואני לומדת להקשיב, להיות שם כדי לעזור לו״.
שני אברהמי